קהילת "גבעת רם" היקרה,

שנת הלימודים תשע"ט נפתחת בהתרגשות ובאתגר גדול...

בשנה זו בית הספר התרחב וגדל , תלמידים רבים נוספו למשפחת "גבעת רם", אנו חובקים באהבה  500 תלמידים בבית הספר. 

 אנחנו, הצוות החינוכי,מקדמים בברכה את התלמידים החדשים ומשפחותיהם אשר הצטרפו אלינו ומאחלים  להם קליטה מהירה ומוצלחת. לתלמידי החטיבה הצעירה  – ברכות חמות והצלחה. כולנו מתרגשים ביחד אתכם. ולתלמידים הוותיקים- ברוכים השבים !

כמידי שנה ,גם השנה יזכו תלמידי "גבעת רם" לחוויה חינוכית מעצימה ,המדגישה את הפרט וקידומו ,יחד עם חינוך לערכים שוויוניים מלאי אתגרים .

אנו רואים במצוינות דרך חיים, המכוונת למתן מענה לכל תלמיד ולהבאתו להישגים גבוהים בתחומים מגוונים.

אנו חותרים בהתמדה לאיכויות גבוהות ולהשגת תוצאות מצוינות, תוך טיפוח תרבות ארגונית המשלבת ערכים, נורמות, נהלים וכללים  הנגזרים מהחזון החינוכי.

 כחלק מפיתוח המצוינות , תלמידי כיתות ה' ישתתפו  השנה בתוכנית לימודים ייחודית וחדשנית- שעורי עתידנות. אנו מכירים באתגרים המציבה לנו המאה ה-21 :אינטרנט וסלולר, גנטיקה ורובוטיקה, רשתות חברתיות ומהפכת המידע. ומתוך הבנה שהעולם משתנה לנגד עינינו, עולה הצורך להנגישו ללומדים . את התהליך בביה"ס ילווה ארז ליבנה, ביולוג בוגר מכון ויצמן והמנכ"ל המייסד של חברת Vecoy Nanomedicines שייצג את ישראל בתוכנית של מדענים ויזמים בבסיס של סוכנות החלל האמריקאית נאס"א בקליפורניה.

השנה התחדשנו במרחב למידה חדש  שהוקם  במרחב כיתות ב', ג  המזמן ללומדים למידה מאתגרת, חוויתית מחוץ לכיתת הלימוד.

סביבה עשירה זו תאפשר למורים להתנסות בדרכי הוראה מגוונות ומותאמות ללומדים השונים.

כמו-כן, היא מזמנת לתלמידים הזדמנויות למידה מעניינות ומאתגרות.

נמשיך לקדם ולפתח  את הנושא הייחודי בבית ספרנו: מנהיגות ורטוריקה  ונצא למסע משותף אשר בו נמקד את הלמידה באחדות ישראל על גווניה השונים והייחודיים - "שומרים על אחדות- שומרים על ייחודיות .

אנו יוצאים מתוך אמונה שבכל ילד טבוע הרצון והצורך להיות שותף, מעורב, שייך, ולחוות חוויות הצלחה. נמשיך לפעול למען קידום ההישגים הלימודיים תוך שמירה על הסקרנות הטבעית של התלמידים וחדוות הלמידה שלהם ומתן מענה הולם ומותאם לכל אחד ואחת מתלמידינו.

אני מאחלת לכולנו שנה של שיח פורה והקשבה. שנה בה נמשיך צוות , הורים ותלמידים לפעול ביחד למען שיתוף פעולה אשר יוביל את בית הספר לשיאים חדשים ונפלאים של עשייה חינוכית פורייה ומשמעותית.

                                                                          ש​לכם,

                                                            איריס הראל-מנהלת​ ביה"ס