2/9/2018

כ"ב באלול תשע"ח

 

הורים, אורחים, תלמידים יקרים,

..."ושוב נצאה אל הדרך"... שנה"ל תשע"ט מתחילה היום ובכוחות מחודשים, נשנס מותניים ונעשה את המיטב על מנת להביא את תלמידינו למיצוי אופטימלי של יכולותיהם, באווירה מכבדת, נעימה ומכילה שתמצב את בי"ס "נטופה" כמוסד חינוכי מוביל- כפי שמוכיח שוב ושוב הביקוש הרב לבית הספר.

 

הגדרתה של השנה כשנה מוצלחת- תלויה במידת שיתוף הפעולה והנכונות לתרום ולהשתתף במגוון העשיות בביה"ס- אני סמוכה ובטוחה שאם כל אחד מבאי ביה"ס ייתן  מעצמו, הדבר יבוא לידי ביטוי גם בעשייה הכוללת, בבחינת השלם הגדול מסך חלקיו. זכרו שבכל יום אנחנו פותחים דף חדש וניתנת לנו ההזדמנות, לשפר ולהימנע מלחזור על טעויות היום הקודם. ויחד עם זאת- "דרך ארץ קדמה לתורה"- הקפידו להיות קודם כל בני אדם המגלים חמלה וכבוד הדדי וכך יפתח לפניכם השער להצלחה.

בהזדמנות הזו ברצוני להביע את הערכתי למורה הפורשת נורית אלמליח  ולברך בברכת דרך צלחה את המחנכת הדס ספורטס.

לכם, תלמידי כיתה א' היקרים ולהוריכם הנרגשים, ברוכים הבאים לחיקה של משפחת "נטופה", אנחנו יוצאים היום לדרך משותפת, בה תלמדו ותעשירו את עולמכם ובנוסף, תלמדו להתנהל בסביבה חברתית רחבה ומגוונת. לא תמיד יהיה קל, אך נעשה הכל כדי להקל עליכם ולעזור לכם ללמוד את אורחותיה של המסגרת הנקראת "בית ספר".

 

לכל השותפים לדרך- משפחת "נטופה" היקרה: סגל המורים, צוות המנהלה, הורים ותלמידים יקרים- שנת לימודים מצמיחה, פורה וחוויתית.

 

כנאמר בספר תהילים פרק א': וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל פַּלְגֵי מָיִם אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹ וְעָלֵהוּ לֹא יִבּוֹל וְכֹל אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ.

 

אוהבת אתכם ושמחה להכריז על תחילת שנת הלימודים תשע"ט