מחשב לכל הכיתה - קריית מלאכי

"מחשב לכל הכיתה" – ביקור בסימן "מצוינות סביב ערכים חברתיים" של ראש עיריית קריית מלאכי בבית הספר "הראל"

ביום שלישי, 12/10/2021 התקיים ביקור בבית ספר "הראל" בקריית מלאכי, בסימן "מצוינות סביב ערכים חברתיים" כחלק מתוכנית הדגל "מחשב לכל הכיתה". הביקור נערך במעמד ראש העיר, מר אליהו זוהר, ובהשתתפות מנהל מחלקת החינוך, ד"ר אבי אדרי, יועץ ראש העיר לחינוך, מר אלי כהן, מנהלת מיזם רבדים, גב' יפית ברזילי והמתכלל העירוני, מר שלמה אלהרר ונציגת "סיסמה לכל תלמיד", גב' טל זילבר.

בביקור צפו האורחים בשיעור מתוקשב של תלמידי כיתה ה', כחלק מתוכנית "מחשב לכל הכיתה" - פרויקט הדגל של "סיסמה לכל תלמיד" בשיתוף העירייה ו"מחשב לכל ילד", שבמסגרתו קיבלו כל תלמידי כיתות ה' מחשבים ניידים, במטרה לשלב את המחשב בשגרת הלמידה ליצירת רצף לימודי בין הכיתה לבית ולקידום את מיומנויות המאה ה-21. המבקרים קיבלו מנציגת "סיסמה לכל תלמיד" סקירה נרחבת על אודות הפרויקט ועל הלמידה המתוקשבת בבית הספר עם הצטרפות בית הספר לתוכנית. בהמשך הסיור צפו המבקרים בשיעור תכנות מחשבים של כתה ו' ולסיום ביקרו בחטיבה הצעירה שהכפילה את כמות הנרשמים בשנתיים האחרונות.

את הביקור הובילו צוות הנהלת בית הספר, מנהל בית הספר, מר אבי חדד, סגנית המנהל, גב' ענת ענקי, מנהלת החטיבה, גב' מלי איובי, ורכז כיתות ה'-ו', לירון מעודי.

בסיום הביקור ציינו ראש העיר ומנהל מחלקת החינוך את ההתקדמות הרבה של בית הספר בהיבטים הלימודיים והחברתיים, אשר הפכו את בית הספר למבוקש בעיר. צוות בית הספר הודה לראש העיר על הביקור ועל התרומה הרבה לבית הספר ולתלמידים עם מיזמים חדשים, לרבות פרויקט "מחשב לכל הכיתה", אשר מסייע בקידום התקשוב בבית הספר.