"מחשב לכל הכיתה" בדימונה

450 מחשבים לילדי דימונה

450 מצטרפים חדשים לתוכנית "מחשב לכל הכיתה"

במסגרת התוכנית "מחשב לכל הכיתה" הוענקו 450 מחשבים היברידיים (נייד וטאבלט במכשיר אחד) לתלמידי כיתות ד' בבתי הספר היסודיים בדימונה, אשר מצטרפים ל-900 תלמידי כיתות ה'-ו' בעיר, הלוקחים חלק בתוכנית "מחשב לכל הכיתה" בתהליך צומח של רצף למידה.

הטקס התקיים ביום ראשון (25/4/2021) בבית ספר "עמי אסף" בהובלת מנהלת בית ספר, גב' ימית קוריאה, במעמד ראש העיר, מר בני ביטון, ובהשתתפות סמנכ"לית בכירה למשאבי אנוש גלובלי ICL, גב' אילנה פחימא, מנהל קשרי קהילה של ICL, מר ארז קמה, יו"ר ועד העובדים של מפעלי ים המלח ומ"מ ראש עיריית דימונה, מר ארמונד לנקרי, יו"ר מועצת העובדים מפעלי רותם, מר משה חדד, נציגי ICL, מנכ"לית "מחשב לכל ילד", גב' אורלי תמיר, מנכ"לית "סיסמה לכל תלמיד", גב' מגי אסייג, מנהל אגף החינוך, ד"ר מקס פרץ, מנהלות בתי הספר ונציגות של תלמידי שכבות ד'.

מנכ"לית "סיסמה לכל תלמיד", גב' מגי אסייג אמרה:

"תודה לראש העיר, מר בני ביטון, על השותפות רבת השנים, ולפרויקט "מחשב לכל ילד" על הפרויקט המשותף והנפלא, אשר מעניק לילדים נוספים הזדמנות שווה ותודה ולהנהלת בית הספר על הטקס המכובד. תודה ליו"ר מיזם "סיסמה לכל תלמיד", מר אודי אנג'ל, שהגה וייסד את המיזם לפני יותר מ-13 שנים ובמשך כל השנים האלה מוביל את המיזם למחוזות חדשים של קידמה טכנולוגית וחדשנות, מתוך אמונה שלמה בקידום שוויון והכלה והוא פועל לכך בכל דרך, הן בכובעו כנשיא וראייטי והן בכובעו כיו"ר המיזם. תודה גדולה במיוחד לחברת ICL Group ולעומד בראשה, נשיא ומנכ"ל ICL, מר רביב צולר, על התרומה הנדיבה לאורך השנים, ועל המקום המרכזי של החברה במאמץ הלאומי לקידום התקשוב בדימונה, כמו גם ביישובים רבים נוספים בפריפריה החברתית והגיאוגרפית של מדינת ישראל. אנו מודים גם לכל האורחים החשובים, שכיבדו אותנו בהשתתפותם בטקס ובביקור בבית הספר!"